Fotbalový klub hledá posily

Po postupu do Okresního přeboru mužů se fotbalový klub rozhodl založit záložní „B“ tým, aby byl více konkurenceschopný.

Máš chuť se přidat? Neváhej!

Další tábor je u konce, zlatý kompas nalezen

Nabídka cerhenických táborů je letos opravdu pestrá a ten cestovatelský, při němž se nakonec přes všechna dobrodružství podařilo najít zlatý kompas, právě skončil. A že byl nabitý zábavou, veselím, kamarádstvím a zkrátka vším, co ke správnému příměstskému táboru patří.

Podchod a komplikovaná historie jeho opravy

Modernizace železniční trati, která vede přes Cerhenice, pokračuje podle stanoveného harmonogramu a dobře. Samozřejmě nám vadí prach, hluk a enormní dopravní zátěž. Podchod je bohužel jiný příběh. Opakovaně nám byla přislíbena kompletní oprava, dokonce jsme s ředitelem Správy železnic řešili konkrétní prvky jako například, zda bude instalován výtah, nebo ne. Pak ale přišly volby a najednou bylo všechno jinak. Nakonec – po obrovských tahanicích, x dopisech, emailech a telefonech – je situace taková, že Správa železnic podchod KOMPLETNĚ opraví. Naše stanovisko: alespoň něco. Na obrázku je vizualizace snad poslední varianty nového stavu podchodu.
Hotovo má být do 31. 12. 2022. Slibuji, že na jeho opravě budeme trvat a i nadále se budeme snažit Správu železnic “obtěžovat” našimi požadavky.
Marek Semerád