Kurzy v enviromentálním centru

Vážení spoluobčané,

městys Cerhenice nabízí v Enviromentálním centru kurzy: „Nastartujte svou paměť“ – setkání začíná 18. 9. 2023 v 10:15 a druhý kurz „Živá historie“ začíná ve středu 20. 9. 2023. v 17:00. Kurzy budou probíhat každý týden. Těšíme se na Vás.

Probíhá nastavení WhatsAppu ve školce

Vážení rodiče, právě probíhá nastavení informačního kanálu WhatsApp pro jednotlivé třídy. Důležité informace najdete nejen na našich Facebookových stránkách, ale přijdou Vám i přímo do mobilního telefonu, pokud si WhatsApp nainstalujete. Takhle už nic nezmeškáte.

Želví odpoledne ve školní družině

Školní družinu navštívil chovatel suchozemských želv, pan Ivo Procházka. Přivezl ukázat želvy zelenavé a želvy vroubené. Během přednášky jsme se dozvěděli, kde je jejich původní domovina, jak o ně správně pečovat nebo co mají nejraději k snědku. Děti byly zvídavé, a tak padlo mnoho dotazů. Např. děti zajímalo, „jestli je želva bez krunýře rychlá“. Nejvíce se dětem líbilo, že si mohly želvy pohladit a nabídnout jim pamlsek. Děkujeme panu Procházkovi za jeho čas a zajímavou přednášku.

Nově fotbalový oddíl pro nejmenší

Od srpna jsme založili oddíl pro nejmenší, věk 5 – 8 let. Jsme moc rádi, že zájem o tréninky je ze stran dětí i rodičů veliký. Na každý trénink chodí 15 až 20 dětí – paráda! Příští rok bychom už mohli přihlásit přípravku do soutěže, kde budou děti hrát i mistrovské zápasy. Trenéři Jirka Puk, Martin Žižka a Jarda Čerych jsou s účastí nad míru spokojeni.
Pro nové zájemce: Tréninky pravidelně středa a pátek od 17:00

Přihlášky předškoláků na plavecký kurz

Vážení rodiče předškoláků,
připomínáme, že možnost přihlásit děti na plavecký kurz je pouze do středy 13. 9. Přihlášku najdete ve vestibulu MŠ na nástěnce. Pokud momentálně nechodíte do MŠ a máte zájem, zavolejte paní třídní učitelce.
Cena 190 Kč/lekce (1900,-), doprava 2330,- Kč