Vážení a milí rodiče,
rád bych Vám připomněl, že příští týden v pondělí 26. 10. a v úterý 27. 10. jsou vyhlášeny tzv. volné dny a distanční výuka neprobíhá. Následuje státní svátek 28. října a podzimní prázdniny 29. 10. (čtvrtek) a 30. 10. (pátek).
Máme za sebou 8 dní distančního způsobu vzdělávání. Chtěl bych Vám všem moc poděkovat za součinnost a hlavně za to, že děláte při svých každodenních aktivitách maximum pro to, aby se děti vzdělávaly.
Návrat do škol se, bohužel, v brzkých týdnech neočekává – zatím nemáme přesné informace, ale vypadá to, že děti do školy nenastoupí. S kolegy řediteli děláme maximum, aby se do školy v prvních listopadových týdnech vrátili alespoň žáci 1. a 2. ročníku, ti nejmenší, jelikož tam je proces distančního vzdělávání nejtěžší. Samozřejmě Vás budu o dalším vývoji a podrobnostech informovat.
Začátkem listopadu dojde k nastavení fixních online hodin a budeme se snažit, aby byl pro Vás celý proces co nejjednodušší. Kdybyste mi chtěli napsat Vaše postřehy, jakékoliv podněty, poznámky, komentáře, nápady – budu rád. Netvrdím, že splním vše, co mi napíšete, ale slibuji, že o Vašich názorech popřemýšlím a zvážím je. Pokud by tam byly věci, které mohu ovlivnit, určitě stojí za to napsat je. Pište, prosím, na můj e-mail, příp. na Bakaláře.
Od paní učitelek mám zprávy, že se děti zapojují, aktivně pracují, snaží se. Je to ale i Vaše zásluha! Proto Vám patří poděkování za nasazení, se kterým k výuce přistupujete. Čekají nás ještě náročné týdny, ale pevně věřím, že všichni společně to zvládneme!
Vám i dětem přeji dny plné odpočinku a procházek barevnou podzimní přírodou!
Mějte se hezky.
Srdečně Vás všechny zdraví
Jelínek Ivo
P.S. A nezapomeňte dětem zprostředkovat prázdninovou soutěž – vizte níže.
Milé maminky, milí tatínci,
zprostředkujte Vašim dětem informaci, že po dobu podzimních volných dní (během příštího týdne) se bude SOUTĚŽIT. 🏆
Úkol bude jednoduchý:
1. Pusť si video s písničkou (třeba i několikrát za sebou). 🎶
2. Dokážeš napsat, o jakých pohádkových postavách se v písničce zpívá? Pokud to ještě napsat nedokážeš – popros maminku, tatínka, babičku, dědečka, sourozence… – rádi napíšou to, co jim nadiktuješ.
👸👑🧸
3. Jednu pohádkovou postavu si vyber a nakresli.
🖼🎨📝
4. Vše pak zašli na e-mail: jelinek@skolacerhenice.cz do soboty 31. října.
💻📤
5. Čekej na odměnu. Každý účastník bude odměněn a na první tři (nejúspěšnější) řešitele čeká věcná odměna!
🎁
6. A to se vyplatí!!!
Pojďte si zpříjemnit podzimní dny – těšíme se, milé děti, na Vaše odpovědi a obrázky.