Aktuální informace Oblastní nemocnice Kolín:
Dovolujeme si informovat, že veškeré rezervace pro seniory 80+ na očkování proti onemocnění Covid musely být z důvodu aktuálního nedostatku očkovacích látek v kolínské nemocnici zrušeny (první i druhé termíny). Registrace v Centrálním rezervačním systému MZČR Vám zůstává v platnosti.
Jakmile budou k dispozici očkovací látky, postupně budeme termíny k objednání do centrálního rezervačního systému uvolňovat. O jejich dostupnosti budete informováni prostřednictvím SMS zprávy, která bude obsahovat PIN2 potřebný k rezervaci termínu na našem očkovacím místě.
Děkujeme za pochopení.
Na četné dotazy upřesňujeme postup týkající se další rezervace termínu na očkovacím místě:
Ve chvíli, kdy budeme disponovat dostatkem očkovacích látek, uvolníme termíny v centrálním rezervačním systému pro naše očkovací místo. Následně obdržíte automaticky zvací SMS zprávu s kódem PIN2. Po zadání tohoto kódu do centrálního rezervačního systému (krok 5) provedete přihlášení k rezervaci místa/termínu. Každý, kdo tuto SMS obdrží, by měl mít termín garantovaný. Počet odeslaných SMS s PIN2 odpovídá počtu otevřených slotů. Zvací SMS zpráva znamená, že očkovací místo již má k dispozici volné dávky vakcíny.
Rezervaci termínu očkování je po registraci možné provést na odkazu: reservatic.com/ockovani.
Bez zvací SMS s PIN2 kódem, není rezervace na očkovacím místě možná. Závěrem platí, že do doby, než Vám přijde SMS s PIN2, není třeba podnikat žádné aktivní kroky ohledně rezervace.
Omlouváme se za potíže, které jsme nezpůsobili a děkujeme za pochopení a trpělivost.
Informace můžete čerpat ze stránek Ministerstva zdravotnictví: Očkování proti covid-19: https://koronavirus.mzcr.cz/ockovani-proti-covid-19
Aktuální informace o COVID-19 na https://koronavirus.mzcr.cz/