Starosta městyse Cerhenice a předseda spolku Vulnus Curare Marek Semerád otevírá nový dětský klub v rámci projektu „Spolek Vulnus Curare podporuje pracující rodiče v Cerhenicích“, registrační číslo CZ.03.2.650.00.016_047/0011370, který je finančně podpořen z Evropského sociálního fondu a rozpočtu ČR.

V rámci dětského klubu bude opět probíhat kroužek keramiky, který je určen pro děti od 1. do 5. třídy ZŠ. Začíná se ve středu 18. září 2019 ve 14:30 hodin.

Pokud bude o keramický kroužek velký zájem, je možné děti rozdělit do dvou skupin, tudíž by jedna skupina měla kroužek v úterý a druhá ve čtvrtek. Vše záleží na dohodě a počtu dětí.

Také v ostatní dny se nebudeme v dětském klubu nudit. Budeme například malovat na dřevo, na kameny, vytvářet si různé dekorace z přírodního materiálu. Za příznivého počasí budeme chodit ven hrát hry, poznávat přírodu, krásy Cerhenic a jejich okolí.

K dispozici bude dětem v dětském klubu herna, kde si menší děti mohou hrát, odpočinout si. V případě zájmu si děti mohou v dětském klubu vypracovat domácí úkoly.

Zajišťujeme doprovod dětí na další zájmové aktivity v Cerhenicích.

Dětský klub a jeho služby jsou zdarma.