Vystoupení dětí z MŠ u stromečku a vánoční besídka

Vážení rodiče,
na první adventní neděli nás čeká vystoupení u rozsvícení vánočního stromu. Sraz dětí v 15:45 na náměstí.
Když po vystoupení navštívíte náš stánek na vánočním jarmarku, budeme rádi, těšíme se na vás.
Zároveň vás srdečně zveme 7. 12. od 16 hodin na vánoční besídku, která se bude konat v atriu MŠ. V jídelně na vás bude čekat teplý čaj, pokud máte a jste ochotní přinést ochutnávku cukroví, budeme rádi.
Děkujeme a přejeme krásný víkend.

Další školení našich hasičů

Cerheničtí hasiči se zúčastnili přeškolení k zadávání do portálu JSDH. Ten slouží k online komunikaci mezi HZS Středočeského kraje a jednotkou SDH městyse. Poděkování patří Josefu Kudrnovi.

Členové Jednotky a vedoucí mládeže SDH Cerhenice prošli také školením praktické a teoretické části zdravody pod vedením zkušeného zdravotníka Českého červeného kříže z Kolína Michala Tasche. Velkým přínosem bylo použití tréninkového automatického přístroje AED.

Rozsvícení vánočního stromu se blíží

Městys srdečně zve v neděli 3. 12. 2023 od 16:00 na rozsvícení vánočního stromu, které se uskuteční na náměstí v Cerhenicích. Těšit se můžete na vystoupení dětí z MŠ, ZŠ a ZUŠ Cerhenice. Na drobné občerstvení zve také školní jídelna. Budete moc ochutnat vánočky, řepánky, perník nebo bramborové placky se škvarky. Červený stánek bude otevřen v 15 hodin. Přijďte na adventní punč.